Ingredi Europa
10 letna trhu
čeština
češtinaenglishpolski

Bezpečnostní kamera Netatmo zažene vetřelce sirénou

Stáhnout detailní PDF

 

Venkovní kamera se sirénou Netatmo vetřelce spolehlivě odežene
Běžné bezpečnostní kamery mohou být v mnoha případech spíš pro zlost. Co je vám platné, když na dovolené vidíte v přímém přenosu záběry, jak po vašem dvorku chodí někdo, kdo tam rozhodně nemá být? Bezpečnostní kamera Netatmo Smart Outdoor Camera with Siren na to jde jinak. Její součástí je přímo i manuální siréna. Máte-li bezpečnostní kameru Netatmo nainstalovanou, modelová situace a její řešení by pak mohly vypadat následovně:

1.      Vetřelec překoná první úroveň zabezpečení, např. plot, a blíží se k domu.

2.      Na mobilním telefonu vám pípne upozornění s přímým připojením na obraz vaší kamery.

3.      Vidíte, že se rozhodně nejedná o souseda, který přišel zalít květiny,…

4.      ... stisknete proto tlačítko, které spustí výraznou varovnou sirénu o síle 105 dB.

5.      Vetřelec se vyděsí a dá se na útěk, siréna navíc zburcuje okolí.Už nepřehlédnutelný design může odradit
Chytrá venkovní bezpečnostní kamera Netatmo zaujme svým hranatým designem. Na zdi ji nikdo nepřehlédne, a tak je to správně. Má to preventivní účinek a mnohého zloděje už odradí samotný fakt, že spatří kameru. K tomu ale venkovní kamera Netatmo nabízí řadu technologických vychytávek pro snadné ovládání a spolehlivou práci.
Společnost Netatmo se řídí heslem, které charakterizuje jejich výrobky: „Krásné, protože váš interiér si zaslouží jen to nejlepší, inteligentní, abyste nemuseli trávit čas tím, že se o ně staráte, a užitečné, protože zbytečnosti nemá nikdo rád.”Jaké jsou ty největší výhody venkovní bezpečnostní kamery Netatmo Smart Outdoor Camera with Siren?

·      Infračervené noční vidění. Záznam a detekce tak fungují i v noci.

·      Dokonalá ochrana proti působení vnějších vlivů včetně odolnosti proti vodě.

·      12W bílé LED světlo s možností stmívání, které dobře poslouží, i když si potřebujete posvítit na cestu.

·      Úhel snímání 100°.

·      Záznam ve Full HD rozlišení.

·      Přímý stream obrazu do vašeho telefonu.

·      Široké pole detekce – až do vzdálenosti 20 metrů.

·      Osminásobný digitální zoom.U bezpečnostní kamery Netatmo Smart Outdoor Camera with Siren lze nastavit, které zóny bude sledovat, takže se vyhnete falešným poplachům. Kromě toho, že informace o poplachu vám přijdou na mobilní telefon v podobě notifikací, jsou veškerá potřebná data ukládána přímo v zařízení na microSD kartu.
Data jsou čtyřiadvacet hodin denně dostupná pomocí aplikace v chytrém telefonu, přičemž narozdíl od ostatních výrobců nepotřebujete žádnou předchozí registraci či předplacené služby. Záznamy na kartě jsou automaticky šifrovány, navíc můžete nastavit, aby se zálohovaly na váš účet na Dropboxu či FTP serveru.

Chytrá a bezpečná domácnost. S Netatmo skoro hned
Venkovní bezpečnostní kamera Netatmo Smart Outdoor Camera with Siren se může velmi jednoduše stát prvkem vaší chytré domácnosti. Je totiž plně kompatibilní s hlasovými asistenty Alexou, Google Assistant a Apple HomeKit. Celý bezpečnostní systém tak můžete ovládat hlasem.
Velkou předností venkovní bezpečnostní kamery Netatmo je i její snadná instalace. Stačí ji jen 
vyměnit za stávající venkovní osvětlení, připojit k domácí WiFi síti, a jste připraveni. A rozhodně ji nebudete muset za rok měnit. Kamera je navržena tak, aby vydržela. Je chráněna proti škodlivému vlivu UV záření i proti vlhkosti. Déšť, horké letní slunce, mráz či sníh – nic z toho nezabrání kameře v bezproblémovém fungování.
Ochranu navíc můžete posílit dalšími produkty z portfolia Netatmo. Vnitřní prostory tak snadno ochráníte interiérovou kamerou, kterou rovněž můžete ovládat na dálku pomocí mobilního telefonu. Dobře si rozumí s chytrými dveřními a okenními senzory, a pokud chcete, můžete jako třešničku na dortu vašeho bezpečnostního systému použít také interiérovou sirénu.

V jednoduchosti je síla. I tak by se dala nazvat venkovní bezpečnostní kamera Netatmo Smart Outdoor Camera with Siren. Jednoduchá instalace, ovládání i chytře integrovaná siréna, která snadno vyplaší každého vetřelce. Všechno v jediném zařízení, které výrazně zvýší bezpečnost vašeho domova a majetku.